Reklamacje i zwroty

Szanowny kliencie

W przypadku rezygnacji z zamówienia lub pomyłki w wyborze towaru masz możliwość zwrotu. Zwrotu należy dokonać na koszt własny w ciągu 10 dni roboczych od daty odbioru. Warunkiem zwrotu jest brak śladów użytkowania oraz oryginalne opakowanie. 

W przypadku zwrotu środków pieniężnych wypłata nastąpi w terminie do 15 dni roboczych od otrzymania zwrotu zakupionego towaru.

W przypadku gdy dostarczony produkt nie był zgodny z zamówieniem, prosimy o kontakt. Towar zostanie wymieniony na inny pod warunkiem braku śladów jego użytkowania. Koszt transportu ponosi nasza firma.

Wymiana towaru jest uzależniona od jego dostępności w naszym sklepie. W przypadku braku, zastrzegamy sobie możliwość zwrotu pieniędzy za zakupione towary chyba, że Klient zdecyduje się na oczekiwanie.

W przypadku towarów sprowadzanych na zamówienie, pobieramy zaliczkę w wysokości 35% wartości towaru. W takiej sytuacji poinformujemy Państwa telefonicznie, przed dokonaniem zakupu.

Towar sprowadzony na specjalne zamówienie będzie spełniał warunki zawarte w Regulaminie Sklepu. Zastrzegamy prawo do nieprzyjmowania ewentualnego zwrotu towaru sprowadzonego na specjalne zamówienie.

Wpłacając zaliczkę, zgadzasz się na warunki sprzedaży zawarte w Regulaminie Sklepu.

PAMIĘTAJ !

Podczas odbioru paczki istnieje możliwość sprawdzenia towaru w obecności kuriera. W przypadku korzystania z tego przywileju zapłać kurierowi za towar, a następnie w jego obecności dokonaj sprawdzenia. Spisz z kurierem reklamację, jeżeli znajdziesz jakiekolwiek podstawy i stwierdzisz rozbieżności. Wszelkie reklamacje będą rozstrzygane tylko i wyłącznie na podstawie spisanego protokołu w obecności kuriera. Ponadto poinformuj Nas o zaistniałym fakcie drogą mail-ową lub telefoniczną, a my wymienimy towar.

Zwrotu lub wymiany towaru, można dokonać jedynie pod warunkiem braku śladów jego użytkowania. Jesteś odpowiedzialny za właściwe zapakowanie i wysłanie towaru tak, aby w trakcie transportu nie uległ on uszkodzeniu.

Wszelkie wysyłki prosimy kierować na adres firmy: ARTINER, Os. 60-Lecia 2/17, 83-200 Starogard Gdański, Poland

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl